सन्धिखर्क नगरपालिकाले यसरी बाँडदै छ, कोरोना नेगेटिभ प्रमाण पत्र

काठमाडौ, अर्घाखाँची जिल्लाको सन्धिखर्क नगरपालिकाले क्वारेन्टाइनमा बसे पश्चात गरिएको प्रयोगशाला परिक्षणमा कोरोना परिक्षणको नतिजा नेगेटिभ देखिएकालाई हार्दिक बधाई ब्यक्त गरेको प्रमाण पत्र प्रदान गरेको छ । यति खेर सामाजिक सञ्जालमा यो प्रमाण पत्र लाई लिएर ब्यापक बिरोध र आलोचना भएको पाइएको छ । प्रमाण पत्र मात्र किन मेडल खै भन्र्ने प्रश्न सहितको कमेन्ट पनि देख्न सकिन्छ । जनताको पसिनामा नगरपालिकाको रजाई भन्र्नेहरुको पनि कुनै कमि छैन । कोरोना नेगेटिभ आउनेलाई प्रमाण पत्र दिएको छ । यो अनाबश्यक खर्च गरेको भन्दै नगरपालिकालाई तत्काल बन्द गर्न सामाजिक सञ्जाल मार्फत नागरिकले आहवान गरेका छन । परिक्षणले राम्रो नतिजा नदेखाएको अवस्थामा अझ यति ठूलो प्रमाण पत्र त्यो पनि हस्पिटलले नभएर नगरपालिकाले दिने यो के चाला हो भनेर जनताले बिरोध गरेका छन । यो प्रमाण पत्र नगरपालिकाले दिन त्यसको क्षेत्राधिकार भित्र पर्छ कि पदैन त्यो भने भोलीका दिनमा बहस होला । हेर्नुहोस् प्रमाण पत्रको नमूना !


प्रकाशित | २०७७ जेष्ठ २४ प्रकाशित १७:०३

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ